O nas

Proponujemy Państwu kompleksową, szybką oraz bardzo skuteczną fizjoterapię schorzeń i dysfunkcji narządu ruchu
w dziedzinie ortopedii, neurologii. Zapewniamy także pełną rehabilitację wad postawy u sportowców.

Proponujemy ponadto w ramach zajęć indywidualnych specjalistyczne programy treningowe i profilaktyczne.

Nasza kadra

zdjęcie-kaska-wośko-s.jpg
Katarzyna Wośko
mgr Fizjoterapii
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu...
ela-zdjęcie-1.jpg
Elżbieta Bączek
mgr Fizjoterapii
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu...
karolina-Bielańska-s.jpg
Karolina Bielańska
mgr Fizjoterapii
Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego,...
agn-wałega1.jpg
Agnieszka Włęga
mgr Fizjoterapii
Absolwentka Akademii Wychowania...

Jak należy przygotować się do wizyty?

Na pierwszą wizytę Pacjent może zapisać się telefonicznie.

Wskazane jest by pacjent zabrał ze sobą:

  • dokumentację z przebiegu wcześniejszego leczenia
  • strój nie krępujący ruchu i ułatwiający dostęp do zajętej chorobowo części ciała

W przypadku złego samopoczucia, posiadania wiedzy o chorobach współistniejących oraz gdy pacjentka jest w ciąży, prosimy o zgłoszenie tego faktu fizjoterapeucie przed rozpoczęciem zajęć.

Jak leczymy?

Nasza terapia obejmuje Medycynę Ortopedyczną wg Cyriax’a dającą wręcz nieograniczone możliwości diagnostyczno-terapeutyczne stawów i otaczających go struktur (takich jak torebka stawowa, mięśnie, więzadła) oraz Medycynę Manualną zajmująca się szczegółową diagnostyką i leczeniem dysfunkcji układu ruchu, takich jak m.in.:

  • ograniczenia ruchomości stawów,
  • ból w czasie ruchu,
  • przykurcze mięśni.

Nasz gabinet

Opinie pacjentów

Do Pani Katarzyny Wośko trafiłam 3 tygodnie, po tym jak zaczęłam przygotowywać się do zawodów kulturystycznych. Znacznie zwiększone obciążenie treningowe, dużo biegania spowodowały, że odezwał się kręgosłup.  Dodam, że jestem po operacji przepukliny L4-L5 – został wstawiony dystraktor. Strach, że będę musiała przerwać przygotowania, ból  i stres, że przepuklina odnowiła się spowodowały, że udałam się do Pani Kasi.  Już po wejściu usłyszałam słowa otuchy, że wszystko będzie dobrze. Pani Kasia wprowadził indywidualny program terapii, kazała regularnie ćwiczyć i powiedziała, że  wszystko będzie dobrze!

 

Obecnie do zawodów zostało mi 5 tyg.  Z P.Kasią pracuję systematycznie od 20 tyg. i wiem, że gdyby nie ona, jej wiedza , sposób bycia, który pozytywnie wpływa na moją psychikę z tych przygotowań nie było by nic. Poległabym po 3 tyg. Cieszę się, że trafiłam do PROMEDICI, bo dzięki temu mogę realizować swoje plany, marzenia i mam zdrowy kręgosłup. POLECAM!

Jestem pacjentką Kasi od lipca 2013. Wcześniej miałam poważne problemy z kręgosłupem lędźwiowym do tego stopnia, że nie mogłam swobodnie się poruszać, ponieważ dokuczał mi silny ból. Kasia mi bardzo pomogła – jej ćwiczenia i masaże sprawiły, że ból ustąpił i teraz mogę poruszać sie swobodnie. A  co najważniejsze w końcu , dzięki Kasi wiem i doświadczyłam tego, że można wstawać z łóżka bez bólu. Naprawdę polecam Kasię, gdyż jest to osoba kompetentna i wykwalifikowana w swoim zawodzie,  a w dodatku działa cuda.
Od ponad 2 lat jestem pacjentką  Pani Katarzyny Wośko. Zgłosiłam się do niej ze skrzywieniem kręgosłupa i odczuwanym z powodu skrzywienia  bólem. Po ćwiczeniach jakie dobrała mi oraz jej umiejętnościach doboru właściwych ćwiczeń, zmniejszyło się skrzywienie, a także ustąpiły bóle. Na rehabilitacji pokazuje mi w jaki sposób powinnam prawidłowo ćwiczyć w domu,  aby uzyskać upragniony efekt. Podczas rehabilitacji panuje miła atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji. Zdecydowanie polecam.
Mam 53 lata i zawsze byłem zdrowy jak ryba, do czasu …. Problemy związane z moim kręgosłupem zaczęły się ujawniać w marcu 2013. Początkowo niekomfortowe samopoczucie podczas siedzenia w miękkim fotelu, następnie narastające dolegliwości bólowe w prawej nodze, które po pewnym czasie przeniosły się do lewej nogi. Promieniujący ból przenosił się coraz bliżej stopy a dodatkowo rozpoczęły się stany zdrętwienia …

Całkowite ustąpienie objawów bólowych nastąpiło w grudniu 2013, czyli po 4  miesiącach od rozpoczęcia terapii.
Dzisiaj czuję się całkowicie wyleczony ale mimo to nadal z przyjemnością odwiedzam gabinet Pani Kasi aby zapobiec podobnym zdarzeniom na przyszłość. Miałem szczęście, iż los skierował mnie do gabinetu Pani Kasi, bo to dzięki niej dziś mogę nadal w pełni cieszyć się życiem. Chylę czoło przed jej wiedzą i kompetencjami zawodowymi oraz dziękuję bardzo za cierpliwość, otwartość i życzliwość okazywaną pacjentom.

Style switcher RESET
Body styles
Color settings
Link color
Menu color
User color
Background pattern
Background image