Oferta dla firm

Usługi Terapeutyczne

Prowadzimy Centrum, które oprócz obsługi klientów indywidualnych zajmuje się także świadczeniem usług rehabilitacyjnych dla firm, a w szczególności zakładów pracy chronionej, w związku z czym chcielibyśmy przedstawić państwu ofertę przeznaczoną tylko dla firm.

 

Opieka terapeutyczna

W naszym Centrum Rehabilitacji i Medycyny Manualnej proponujemy kompleksową opiekę terapeutyczną realizowaną wg najnowszych i najskuteczniejszych  standardów terapii, co pozwala optymalizować profilaktykę, diagnostykę i leczenie.

Dzięki usługom świadczonym w Centrum Rehabilitacji i Medycyny Manualnej w ramach funduszy firmy, mają  Państwo możliwość w wyjątkowy sposób wynagrodzić swoich pracowników. Zabiegi masażu i inne zabiegi rehabilitacyjne przyniosą im wiele korzyści w postaci relaksu psychicznego, poczucia dowartościowania przez pracodawcę oraz uwolnienia od dolegliwości bólowych. Pracownik zadowolony i odprężony to większa wydajność w pracy.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu terapii, dlatego pracujemy uznanymi i skutecznymi metodami terapeutycznymi. Prowadzimy innowacyjną terapię w modelu holistycznym zapewniając pacjentowi wysoki standard leczenia. Odpowiednio dobrana do indywidualnych potrzeb rehabilitacja pozwoli pracownikom Państwa firmy w znacząco krótkim czasie pozbawić bólu lub przywrócić utraconą sprawność.

 

Co nas wyróżnia

Czym różni się współczesna rehabilitacja, stosowana w Naszym Gabinecie, od tej z jaką mamy do czynienia w wielu publicznych placówkach? 

W naszym Centrum stosowane są wyłącznie sprawdzone metody, a każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Mamy przewagę nad innymi placówkami, gdzie rehabilitanci nie mając warunków i uprawnień, aby poświęcić każdemu tyle czasu, ile wymaga np. metoda   McKenziego, Chiropraktyki, Terapii Manualnej i PNF-u. Dla Państwa indywidualnych potrzeb dobieramy kompleksowe programy rehabilitacyjne dostosowane do każdego pracownika. Rehabilitacja za pomocą nowoczesnych metod terapii daje zdecydowanie lepsze efekty niż ćwiczenia tradycyjne. Jednak, aby być leczonym za pomocą tych technik, trzeba dostać się do wyspecjalizowanego ośrodka. Niestety kolejki do nielicznych w naszym kraju publicznych zakładów rehabilitacyjnych są tak długie, że pacjent czeka na pomoc kilka miesięcy, z niekorzyścią dla pracodawcy. Aby uniknąć takim sytuacją wychodzimy naprzeciw potrzebą oferując Medycynę Ortopedyczną wg Cyriax’a, dająca wręcz nieograniczone możliwości diagnostyczno-terapeutyczne stawów i otaczających go struktur oraz Terapii Manualnej zajmująca się szczegółową diagnostyką i leczeniem dysfunkcji układu ruchu. Wśród oferowanych metod znajduje się także metoda McKenziego – czołowa metoda leczenia bólów kręgosłupa w USA oraz metoda PNF, która jest jedną z najlepszych metod leczenia dysfunkcji spowodowanych nie domaganiami układu mięśniowo-nerwowego.
Kompleksowa rehabilitacja w naszym Centrum pozwala na szybki powrót do pełnej sprawności i skrócenie okresu nieobecności w pracy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, a naszą ofertę chętnie dostosujemy do Państwa potrzeb.

Oferta obejmuje

  • Dokładną diagnostykęDOLEGLIWOŚCI BÓLOWYCH
  • SKUTECZNE LECZENIE oparte o wcześniej zweryfikowaną diagnozę
  • Wysoką Jakość usług fizjoterapeutycznych potwierdzoną Certyfikatami Międzynarodowymi
  • Naukę technik walki z bólem zapobiegających nawrotom dolegliwości
  • Pełny zakres rehabilitacji w poszczególnych dziedzinach medycyny
Style switcher RESET
Body styles
Color settings
Link color
Menu color
User color
Background pattern
Background image